Суміш прованських трав
310 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 124-61-44
Суміш прованських трав
http://pryaniy-mir.com.ua
Пакування:
- ДІЙ-ПАК КРАФТ-БУМАГА з прозорим вікном 100, 200г,500г
- Поліетиленовий пакет 1-5 кг
- мішки по 25 кг.
ШКІДКЕ НЕ МІСТИТЬ СОЛІ, БАРВНИКІВ І ПІЩЕВИХ ДОБАВОК!
Прованський трави — суміш трав, до якої входять
-
розмарин
- базилік
-
чебрець
-
орегано
-
чабер
-
майоран
Широко застосовуються як добавка до супів, соусів и салатам. Використовується під час приготування жаркої, м'ясної фарші, начинок і страв з риби.
Назва суміші походить від назви відомих своїми пряними травами регіону у Франції — Провансу
СМАЧНІ ТА КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ ПРОВАНСКИХ ТРАВ
Розгляньмо докладніше основні компоненти приправи з прованської трави, їхні корисні властивості, особливості застосування та смакові поєднання.
Адже прованські трави це не тільки приправа, а цілий світ ароматних трав в одному букеті.
- Розмарин
Розмарин має пекучий, злегка гіркуватий смак і привабливий смолистий аромат.
Завдяки цим якостям, голчасті листочки рослини успішно застосовуються в багатьох стравах середземноморської дієти. Розмарин є сильною пряністю і, у разі додавання в їжу, має грамотно дозуватися.
Для максимально чистої та яскравої ароматизації страви намагайтеся використовувати тільки свіже розмаринове листя в невеликій кількості, не залишаючи його на тривалий час під час готування (ви наче ризикуєте збагатити їжу гіркотою).
Найкращі варіанти для розмарину — м'ясні страви (особливо баранина), жирний птах і риба. Оригінально проявляється пряність у м'яких сирах і несолодкій випічці: грінках, багетах, інших хлібних виробах.
Як більшість пряних спецій, розмарин сприяє травленню, є натуральним тоніком і дезинфектором для організму, а ефірна олія рослини ефективно очищає повітря в приміщеннях.
- Чебрець
Чебрець (або чебрець) — запашна яскрава пряність, висушене листя якої є невіддільним компонентом більшості страв французької кухні.
Особливість стародавнього чебрецю в тривалому збереженні всіх ароматичних і смакових якостей як до, так і після сушіння рослини.
Говорячи про смак чебрецю, треба зазначити достатню природну гіркоту прянощі, особливо зосереджену в пагонах і гілках свіжого чебрецю.
Чабрець добре поєднується з іншими травами, і навіть сам собою облагороджує страви з баранини, птиці, будь-яких овочів (особливо гарний із картоплею, гарбузом) і бобових.Тем більше листочки рослини досить дрібні, що робить пряність дуже зручною в готуванні.
Пряність нерідко використовують під час заготівлі маринадів і риби. Крім чудових смакових якостей, чебрець славиться сприятливим впливом на здоров'я.
Спробуйте додати трохи сухого чебрецю в м'ятний або звичайний чорний чай — тонізувальний ефект незабаром приємно здивує. Також можна заварювати чебрець із запашницею та іншими цілющими травами.
- майоран
На відміну від чебрецю, майоран не може тривалий час зберігати ароматичні речовини, тому краще використовувати прянощі переважно у свіжому вигляді.
Листя рослини має сильний пряний аромат і відчутний пекучий смак.
Практично з часів Середньовіччя майоран знаходить ідеальне застосування в калорійних європейських стравах: смажена свинина, запечена домашня птиця, ситні бобові та овочеві гарніри (з помідорами, зокрема), тушковані гриби придбають із майораном нові смакові відтінки.
Зв'язок між важкою їжею й майораном теж не випадковий: пряність здавна вважалася лікарською рослиною, особливо цінним як помічником травлення.
СУМІШ ПРОВАНСЬких ТРАВ — ЗАСТОСУВАННЯ В СТРАВАХ
Незаперечним фактом в історії прованських трав залишається їхня універсальність у світовій кухні.
Класичний набір прованських трав знадобиться в тому разі, коли страва потребує смаку сонця над лавандовими плантаціями Провансу.
Коли варто внести в їжу приморський дух або підкреслити елемент середземноморської дієти.
І хоча заведено вважати прованську суміш приправою тільки для супів, салатів і соусів, вона отримала широке застосування в стравах із м'яса та риби (ідеалу до курки та фаршу).
Що це за страву залежить від конкретного набору трав, але, як повідомляли вище, найкраще прованська суміш проявляється в ситних м'ясних, овочевих, тушкованих або смажених стравах і, звичайно, незамінна в бульйонах, наваристих супах і різних соусах.
- Приправа добре доповнює овочеві гарніри, рагу.
- Не стали винятком навіть вироби з тіста: подрібнені листочки деяких прованських трав (наприклад, розмарин або лаванда) надають хлібу унікального смакового відтінку.
- Прованські трави стоїть додавати до знаменитого соусу бешамель і, звісно ж, варити з ними курячий бульйон
- Вони ідеальні для приправлення запечених овочів: томати, баклажани, кабачки та перцы.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Тип спецій | Прованські трави |
Упаковка | Поліпропіленовий пакет |
Вага | 1000 г |
Склад | чебрець,майоран,орегано,розмарин,чабер,базилік. |
Користувальницькі характеристики | |
Вага (г) | 1000 |
- Ціна: 310 ₴/кг