Кардамон зелений в зернах
1 979 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 124-61-44
Кардамон зелений в зернах
http://pryaniy-mir.com.ua
Кардамон зелений (зерно) в/г
Пропонуємо кардамон зелений у зернах.
Країна походження:Індія.
Упаковка:
- ДОЙ-ПАК КРАФТ-ПАПІР з прозорим вікном 50г , 100г .500г
- Пакет -1кг
- Паперовий пакет з поліетиленовою вставкою -5 кг
- мішки по 25 кг
Кардамон називали Царем Спецій за його дорожнечу і різноманітність у застосуванні.
Кардамон класична пряність, що є плодами трав'янистої рослини, що відноситься до сімейства імбирних.
Насіння кардамону мають ніжний аромат і є високо цінується спецією. На Індійському ринку спецій це друга за кількістю збуту і експорту спеція, після чорного перцю.
Використання в кулінарії спеції кардамон
Кардамон входить до складу багатьох пряних сумішей. Ним ароматизують ковбаси, сири, тютюн. Найчастіше прянощі додають у кондитерські вироби, з якими гармонійно поєднується запах кардамону - дуже сильний і разом з тим пікантний, гострий, пекучий, злегка камфорний з легким лимонним відтінком. Використовують не весь плід, а маленькі насіння, що знаходяться всередині. Сама оболонка ароматом не має, але захищає насіння від витоку запаху.
Застосування кардамону в борошняних виробах і солодких начинках традиційно для європейської і російської кухонь. Ним ароматизують тісто для оладок, печива, пряників, пряників, булочок з родзинками, солодких пирогів з начинкою з маку та ін. Без кардамону неможливо уявити східні солодощі. З ним готують мигдальні трубочки, пахлаву, шароц, варення з баклажанів, зелених томатів, волоських горіхів. В Індії пряністю обов'язково присмачують морквяну і бурякову халву, солодкий вермішелевий пайзам.
Досить часто кардамон використовується в голландських бисквитах, у скандинавських пироги та печиво. Кардамон часто присутня в індійських солодощі та напої. З-за високої ціни кардамон додають в основному в святкові страви. Також кардамон використовують для розсолів, в пунші, глінтвейні. Його можна додавати у м'ясні страви, страви з молюсками. Ще одне застосування – в заварних кремів і деяких російських лікерах. Для додання особливого смаку кардамон використовують при приготуванні турецької і арабської кави.
Кардамон використовують також для поліпшення смаку і аромату підлив, соусів. У поєднанні з іншими прянощами, наприклад з шафраном,кмином, додають варену рибу; з червоним перцем— у смажену і запечену рибу та інші морські продукти; і т. д.
В харчовій промисловості кардамон додають гірчицю, соуси, у варення з горіхів. Він входить в пряні суміші для маринування оселедця, кільки, салаки. У невеликих кількостях виправляє смак ковбас, особливо ліверної.
Пряність із-за своїх пекучих властивостей вимагає обережного поводження
Французи кардамон додають у лікери, наприклад, "Кюрасао" і "Шартрез", а німці кладуть його в суміш спецій для ароматизації прославлених нюрнберзьких пряників "лебкюхен" з цукатами, мигдалем і медом - неодмінного частування святкового різдвяного столу.
Зате на Сході кардамон - одна з найбільш улюблених приправ. Особливо популярний він у кухні Північної Індії в Кашмірі), де його називають "элайчи" і включають мало не в усі традиційні пряні суміші , а в комбінації з мигдалем і шафраном - обов'язково додають у святкові страви з рису. Індійці люблять і напої, приправлені кардамоном, наприклад, ласси - пінистий прохолодний кисломолочний напій з йогурту.
На Середньому Сході кардамон зазвичай поєднують з фруктами і горіхами, а також додають у страви з м'яса і рису.Крім того, ця спеція - неодмінний компонент кава по-арабськи: свіжозмелені насіння кардамону додають у каву перед варінням або кладуть кілька коробочок в джезву. У бедуїнів навіть є спеціальні кавники, в їх носики поміщають кілька насіння - і коли гарячу каву наливають у чашку, він омиває запашні насіння, а ті віддають йому частинку свого пахощів. Кардамон надає пікантний присмак, підкреслює аромат кави і одночасно згладжує дія кофеїну, зменшуючи небезпеку тахікардії і підвищення артеріального тиску. До речі, схожа традиція існує і в Азії. Китайці часто додають насіння кардамону, "збільшують мудрість", в чай. Індійський пряний чай-масала також зазвичай містить дуже багато кардамону і кориці, а досить специфічний солодкий зелений чай з коробочками кардамону дуже люблять кашмирцы. Щіпка меленого кардамону, заварена разом з чаєм (особливо трав'яним), надає йому виключно приємний свіжий аромат. Цей ароматний чай також застосовують як засіб від дизентерії, нетравлення шлунка, при сильному серцебитті, а також як гарний тонізуючий засіб, що знімає депресію і втому після напруженого робочого дня.
Кардамон також покращує смак і ароматизує всі легкі вегитарианские супи, особливо горохові, а також соуси, картопляні салати, рисові страви, підливи, тушковані овочі і вінегрети.
Коробочки кардамону краще купувати в цілому вигляді, так як в будь-якому іншому вони швидко втрачають свій чудовий аромат.
Кардамон можна додавати цілими коробочками, а можна виймати чорні насіння і товкти їх або дрібно розмелюють.
Поєднання кардамону з мускатним горіхом чудово підходить до відварної риби цінних порід.
Цікаво, що дрібка кардамону в кип'яченому молоці робить його дуже смачним і легко засвоюваним.
Основні | |
---|---|
Вага | 1000 г |
Країна виробник | Індія |
Упаковка | Поліпропіленовий пакет |
Склад | Кардамон |
Тип спецій | Кардамон |
Користувальницькі характеристики | |
Вага (г) | 1000 |
- Ціна: 1 979 ₴/кг