Натуральний імбир мелений 80 г
37 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 240 грн
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 124-61-44
Натуральний імбир мелений 80 г
Імбир мелений 80 гр
Упаковка з кришкою з дозатором зручна для зберігання та використання різних прянощів і спецій
Приправа абсолютно натуральна, не містить барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку та ГМО.
Імбир відноситься до багаторічних трав'янистих рослин родини Імбирні. «Рогатий корінь» (пер. singabera), ось як в науці називається імбир. В народі ж імбир часто називають «білим корінням», а в Росії більш часте розповсюдження отримувало назву «инбирь». Вирощують імбир практично про всіх країнах світу, при цьому Індія та Китай є лідерами цієї галузі. Походження своє отримав імбир в країнах Південної Азії. Кілька століть тому завезений в Європу імбир вважався основним засобом для профілактики чуми. Імбир ділиться на два види – білий і чорний, відмінністю яких є попередня мийка і очистка верхній поверхні від більш грубого шару. На розрізі імбир має приємний світло – жовтого забарвлення.
У КУЛІНАРІЇ ІМБИР
Українська кухня знайшла застосування імбиру, додаючи в пряники, паски, булочки, різні кондитерські смаколики, настоянки, наливки, лікери, пиво, варення. Азіатська ж кухня застосуванням імбиру відрізняється, додаючи його в основному в м'ясні, рибні, і страви з дичини. А чудова приправа каррі, не може називатися такою, якщо в ній немає присутності імбиру. Суші і роли стають більш вишуканими, якщо їх приправити маринованим імбиром. Зацукрований імбир, варення з імбиру з апельсиновою кіркою вважаються пікантним ласощами в країнах Південно – Східної Азії. Чималим використанням імбиру відрізняються і такі країни, як Англія, Австралія і США. готуючи з нього імбирне пиво ель. Час додавання імбиру різниться в залежності від того, яку саме страву Ви готуєте. Так наприклад, в соуси його кладуть практично вже в готовому стані. в тісто при замісі, в компоти і киселі – за кілька хвилин до готовності, в страви з м'яса – хвилин за 20 до готовності. Але для всіх страв є одне важливе правило – пропорція імбиру потрібно додати до страви складає не більше 1 - 1,5 г на 1 кг продукту.
ІМБИР В МЕДИЦИНІ
У цьому параграфі можна писати та писати та нескінченності… «Імбірний чай», настоянки, заварки, сиропи. настої, порошок, компреси, екстракти, олії з імбиру настільки широке застосування отримали в медицині, що і ліків у будинку не знадобиться, якщо є шматочок імбиру. Отже, по порядку… Найпростіша і, напевно, всім відома корисність імбиру полягає у його протизапальному ефекті порожнини рота та горла. Так що в негоду не обділяйте себе імбирним чаєм з медом і лимоном. Ноги зігріти можна натирання порошку перед одяганням шкарпеток. Ну а якщо не дай Бог до Вас нагрянув головний біль, біль у спині або, куди гірше, ревматизм, то тут ніяк не обійтися без імбирного компресу. Хочете підвищити апетит, покращити травлення, подолати порушення обміну жирів та холестирину, атеросклероз, нормалізувати стан кровоносних судин, тоді Вам треба ближче познайомитися з імбирним порошком, або, як ми називаємо, «імбир мелений». Ну а масло імбиру знайшло себе в інгаляціях, гарячих ваннах, розтираннях, масажах при психоемоційних розладах, а також застудних, вірусних та захворюваннях опорно-рухового апарату. Так. і ось ще хотілося б додати: не кладіть мед в імбирний чай вище 40 град., а лимон - вище 60 град. За цих температур вони втрачають свій лікувальний ефект.Основні | |
---|---|
Виробник | Пряний світ |
Країна виробник | Україна |
Користувальницькі характеристики | |
Упаковка | ПЕТ Банку |
- Ціна: 37 ₴