ЦІЛЮЩІ СПЕЦІЇ І ПРЯНОЩІ
🔸️🔸️Куркума (халді) — являє собою корінь рослини із сімейства імбирних, в молотом вигляді це яскраво-жовтий порошок.
Володіє прекрасним лікувальним дією при поліартритах, остеохондрозі, порушення імунітету, захворювання печінки, нирок. Куркума відновлює сили при м'язової слабкості, виліковує виразкову хворобу 12-ти палої кишки, лікує цукровий діабет. А також вона очищає кров і володіє сечогінною дією.
🔸️🔸️Імбир (адрак) — це мелений світло-коричневий вузлуватий корінь рослини Zingiber officinabis. Застосовується у всіх видах індійських страв. Імбир — неперевершене ліки. Він чудово лікує більшість шкірних і алергічних захворювань, бронхіальну астму, порушення мозкового кровообігу.
Імбир відновлює імунітет, підвищує психічну стійкість в стресових ситуаціях, усуває спазми в кишечнику. Крім того, він чудово активізує травлення. Імбирний чай відновлює сили при фізичної та психічної втоми. Імбир лікує простудні і легеневі захворювання, збільшує засвоєння кисню легеневою тканиною. Нормалізує діяльність щитовидної залози.
🔸️🔸️Листя каррі (каррі патті або митха ним) — сухе листя дерева карі Murraya Koenigri, що росте в Південно-Західній Азії. Їх додають в овочеві страви, супи, страви з круп. Листя каррі допомагають при ентероколіті, гепатиті, холециститі.
Вони добре лікують запальні процеси в нирках. Сприяють загоєнню ран, лікування пневмонії, поліартритів, остеохондрозу, запалення сечового міхура.Очищають кров від інфекції білкових шлаків, лікують ангіну, фурункульоз шкіри та інші бактеріальні інфекції.
- Рецепти настоянок з прянощів і травАптекарі минулого знали, що кращий спосіб доставити цілющі з'єднання з трав і прянощів в людський організм простіше всього через лікарські тоніки на спирту. І добре, коли таке транспортування супроводжують приємні відчуття в роті. І ніби як наш ресурс у цій галузі логістики досить успішний.Рецепти настоянок з прянощів і трав
- Правила прянощівЗ давніх пір прянощі використовувалися і в Українській кухні. Наші предки додавали в різні страви пряні овочі, які росли в природному середовищі або вирощувалися на городньої грядці: ріпчаста цибуля ,селера ,хрін, часник, кріп, петрушка та інші. Вони можуть використовуватися самостійно або в суміші з іншими прянощами.Правила прянощів