Продавець Інтернет-магазин "Пряний мір" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1731 відгук
Подарункові набори !Переглянути

Коротко про лікувальні властивості

Коротко про лікувальні властивості

Про те, що деякі прянощі володіють унікальними лікувальними властивостями, люди знали ще багато сотень років тому. Більше того, спочатку у більшості європейських країн відшукати їх можна було тільки в аптекарських крамницях. Вважається, що буквально всі прянощі можуть прискорити виведення різноманітних шлаків з організму. Вони відмінно очищають його від біологічних і механічних засмічень. Однак застосовувати будь-які спеції з такими цілями необхідно розумно, адже це справжнє мистецтво. Розглянемо кілька прикладів.

Якщо у вас випадає волосся, ви страждаєте від головного болю і м'язових судом, у вас проблеми з серцем, ви швидко втомлюєтеся і часто роздратовані, то справа може полягати в нестачі магнію. Знайти його ви зможете в насінні гірчиці, кориандре і фенхелі.

Заповнити недолік калію в організмі можна за допомогою перцю чилі. Однак обережність слід проявляти людям, які мають проблеми зі шлунком. З іншого боку, для шкіри, зубів і пам'яті ця спеція дуже корисна.

Якщо у вас дефіцит кальцію, то складності, швидше за все, проявляються з м'язами, зубами, кістками і, знову ж таки, нервовою системою. Які прянощі можуть прийти до вас на допомогу? Наприклад, гвоздика, коріандр, кориця і кумін.

Якщо ви хочете очистити кров, то на допомогу вам прийде куркума. Однак ви повинні знати про те, що вона також має сечогінні властивості. Асафетіда здатна зняти головний біль і заспокоїти нервову систему. І якщо ви страждаєте від мігрені, то ця пряність має стати постійним доповненням до приготовляемым вами страв. Також вона благотворно впливає на роботу статевих залоз та наднирників.

Якщо ви виявили у себе симптоми анемії (блідість, слабкість та інші), то зверніть увагу на корицю, куркуму, кумін, шафран і шамбалу (пажитник). Вони дуже багаті залізом.

Якщо у вас немає можливості додавати в свій раціон морепродукти, які містять необхідну кількість йоду, то від цього може постраждати ваша щитовидна залоза. Профілактика та лікувальне засіб? Знову ж таки, спеції, і в цей раз знову куркума.

Про те, як нестача вітаміну С шкідлива для людського організму можна говорити досить довго. Тут виникають проблеми зі шкірою, з зубами, з кров'ю. Виявляється зниження працездатності і швидка стомлюваність. Рішення? Перець чилі, у складі якого цього вітаміну в три-чотири рази більше, ніж у цитрусових. Також гарні в цьому плані імбир і гвоздика.

Коли мова заходить про нестачу вітамінів, то варто згадати також гірчицю і фенхель. Крім того, вони незамінні для правильного обміну вуглеводів. Величезна кількість вітаміну В2 можна знайти в перці чилі і шафрані. Ці спеції допоможуть вам позбавитися від проблем зі слизовою оболонкою очей (наприклад, при її запаленні) і поліпшать кровообіг.

Тим, хто має проблеми із зором і сухістю очей (наприклад, із-за довгої роботи за комп'ютером) ідеально підійдуть в лікарських цілях кориця і гвоздика. Ці прянощі містять багато вітаміну А.

Наостанок ще раз хотілося б сказати про те, що використовувати спеції для лікування необхідно, але правильно. І тільки в цьому випадку ви отримаєте максимально швидкий і помітний ефект від цих рослинних біоактивних добавок.

  • Рецепти настоянок з прянощів і трав
    Рецепти настоянок з прянощів і трав
    Аптекарі минулого знали, що кращий спосіб доставити цілющі з'єднання з трав і прянощів в людський організм простіше всього через лікарські тоніки на спирту. І добре, коли таке транспортування супроводжують приємні відчуття в роті. І ніби як наш ресурс у цій галузі логістики досить успішний.
    Рецепти настоянок з прянощів і трав
  • Правила прянощів
    Правила прянощів
    З давніх пір прянощі використовувалися і в Українській кухні. Наші предки додавали в різні страви пряні овочі, які росли в природному середовищі або вирощувалися на городньої грядці: ріпчаста цибуля ,селера ,хрін, часник, кріп, петрушка та інші. Вони можуть використовуватися самостійно або в суміші з іншими прянощами.
    Правила прянощів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner