Отзывы о компании Интернет-магазин "Пряный мир"Валентина Ч. Отлично06.02.2023Сделка на маркетплейсе Prom.uaСвітлана А. Отлично05.02.2023Дякую магазинові, горішки свіжі та смачні! Все було ретельно та акуратно упаковано в крафт-пакети.Марія Г. Отлично05.02.2023Лец А. Отлично05.02.2023Галина Отлично04.02.2023Ирина Е. Отлично04.02.2023Дар'я З. Отлично03.02.2023Чудовий магазин. Замовляю у них декілька років. Завжди ввічливі та все в наявності. Цього разу взагалі була дуже швидка доставка. Дякую))Сергій П. Отлично02.02.2023Сделка на маркетплейсе Prom.uaТовар якісний, гарно упакований, приємно мати справи з такими продавцями. Брав спеції на 1000 гривень.Діана П. Отлично01.02.2023Сделка на маркетплейсе Prom.uaзадоволена замовленням) навіть коли просто відкриваєш коробку, відразу супер аромат спецій!!Галина Д. Отлично01.02.2023
Дякую магазинові, горішки свіжі та смачні! Все було ретельно та акуратно упаковано в крафт-пакети.
Чудовий магазин. Замовляю у них декілька років. Завжди ввічливі та все в наявності. Цього разу взагалі була дуже швидка доставка. Дякую))
Товар якісний, гарно упакований, приємно мати справи з такими продавцями. Брав спеції на 1000 гривень.
задоволена замовленням) навіть коли просто відкриваєш коробку, відразу супер аромат спецій!!