Отримала посилку, спочатку були проблеми з відправкою. Продавець швидко зв'язався, пообіцяв відправку, але видно щось пішло не так. Відправили тільки через декілька днів. Чай дуже добрий, дійсно багато фруктів, приправу ще не використовувала, пахне дуже добре. Дякую
Отримала посилку, спочатку були проблеми з відправкою. Продавець швидко зв'язався, пообіцяв відправку, але видно щось пішло не так. Відправили тільки через декілька днів. Чай дуже добрий, дійсно багато фруктів, приправу ще не використовувала, пахне дуже добре. Дякую
Все дуже оперативно, товаром задоволений на 💯.